Gencel Kız Yurdu | Kurumsal

KOCAELİ'DEKİ EVİNİZE HOŞ GELDİNİZ.

     2001 yılında kurulmuş olan Gencel Kız Yurdu, modern binasında öğrencilerin her türlü ihtiyaclarının karşılanması, huzurlu bir aile ortamı içinde öğrenimlerini tamamlamalari için her türlü barınma ve yemek hizmetlerini bir çatı altında sürdürmeyi amaçlamaktadır.


    Yurdumuz, anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeli ile değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti vermektedir. Öğrencilerimizin başarısı ve onların istikbaline yönelik seçkin imkanlar sunan Gencel Kız Yurdu, herkes tarafından tanınan ve tercih edilen bir yurt olarak varlığını sürdürecek ve geleceğimizin teminatı olan genç kızlarımızın öğrenim hayatlarında yeni evleri olacaktır.

Öğrencilerimizin ya da velilerinin tercihlerine göre, 1 , 2 , 3 veya 4 kişilik doğa ve deniz manzaralı lüks odalarımızda kalma şansları bulunmaktadır.Evinden ve ailesinden uzakta yaşayan gençlerimizin, dengesiz beslenme alışkanlıklarından kurtulmasını amaçlayan yurdumuz, yemekhane hizmetimiz ile kendi evlerinde pişen yemeklerin lezzetini aratmayacak tatlar sunmaktadır.Yurdumuz, temizlik ve hijyen konusunda son derece duyarlı olduğundan dairelerimizde duş ve wc bulunmaktadır. Öğrencilerimize, çamaşırhane bölümünde şahsi eşyalarını yıkama, kurutma ve ütüleme imkanları sunulmuştur. Öğrenci arkadaşlarımız, çalışma salonlarımız sayesinde evlerinin rahatlığımnda bir ortamda çalışma imkanı bulmaktadırlar. Öğrencilerimiz, yurt bilgisayarları ve kişisel dizüstü bilgisayarları ile Wireless (kablosuz) internete bağlanma imkanına sahiptirler. Öğrencilerini ziyaret etmek isteyen velilerimiz için, yurdumuzda ziyaretçi salonumuz bulunmaktadır. Öğrencilerimizin, okullarına rahat ve kolay ulaşmalarını sağlamak amacıyla servis imkanımız bulunmaktadır.